Zaposleni

RAZREDNA STOPNJA

Učitelj Področje Razrednik Pogovorne ure Kontakt
Justina Zupančič Razredni pouk 1. A sreda, 3. šolska ura (10.10 – 10.55) justina.zupancic@ guest.arnes.si
Tanja Korošec Razredni pouk, knjižnica 2. A sreda, 5. šolska ura (11.50 – 12.35) tanja.korosec@ guest.arnes.si
Suzana Jefim Razredni pouk 3. A petek, predura (7.30 – 8.15) suzana.jefim@ guest.arnes.si
Maja Papež Razredni pouk 5. B četrtek, 2. šolska ura (9.20 – 10.05) maja.papez@ guest.arnes.si
Lidija Ožek Razredni pouk  5. A četrtek, 1. šolska ura (8.20 – 9.05) lidija.ozek@ guest.arnes.si
Tadeja Gliha Razredni pouk  4. A ponedeljek, 3. šolska ura (10.10 – 10.55)

 tadeja.jaklic@ guest.arnes.si

Irena Kumše Kovač  OPB 3   ponedeljek, 11.00-11.45 irena.kumse-kovac@ guest.arnes.si
Vesna Simonič Razredni pouk 1. A sreda, 1. šolska ura (8.20 – 9.05)  vesna.simonic2@ guest.arnes.si
Urška Mitrovič TJA 1.-5., razredni pouk 2. r   ponedeljek, 6. šolska ura (12.55 – 13.40) urska.mitrovic@ guest.arnes.si
Danijela Kocmur Razredni pouk drugi učitelj 1. r  1. A in 1. B ponedeljek, 5. šolska ura (11.50 – 12.35) danijela.kocmur@guest.arnes.si

PREDMETNA STOPNJA

Učitelj Področje Razrednik Pogovorne ure Kontakt
Ceglar Vida (nadomešča jo Uroš Jelen) ŠPO, OPB 3 7. A sreda, 4. šolska ura (11. 00 – 11. 45), po predhodni najavi  vida.ceglar@ guest.arnes.si
Marta Sever MAT, FIZ   torek, 3. šolska ura (10.10 – 10.55)  marta.sever@ guest.arnes.si
Matjaž Lavrih Matematika, tehnika, računalništvo   sreda, 2. šolska ura (9.10 – 9.55) matjaz.lavrih@ os-velikigaber.si

Vesna Rajar

GOS, BIO, NAR  7. B sreda, 2. šolska ura (9. 10 – 9. 55), po predhodni najavi  vesna.rajar@ guest.arnes.si
Metka Klemenčič TJA 8.- 9. razred   ponedeljek, 3. šolska ura (10.10 – 10.55)  metka.klemencic@ guest.arnes.si
Primož Vasle SLJ 8. in 9. razred, FVZ, OPB   četrtek, 4. šolska ura (11.00 – 11.45) primoz.vasle@ guest.arnes.si
 Jani Strnad GEO, ZGO, DKE  9. A petek, 3. šolska ura (10.10 – 10.55), po predhodni najavi  jani.strnad@ guest.arnes.si
Manca Černe GUM, OPZ, MPZ   sreda, 2. šolska ura  manca.cerne@ guest.arnes.si
Maja Sušin SLJ 6.-7. razred 6. A petek, 3. šolska ura (10.10 – 10.55) maja.susin1@ guest.arnes.si 
Antonija Brozovič KEM   sreda, 4. šolska ura toncka.brozovic@ os-trebnje.si
Marko Mežnaršič  ŠPO, OPB 3  8. A petek, 3. šolska ura  marko.meznarsic@ guest.arnes.si
Anamarija Šmajdek LUM   petek, 6. šolska ura  anamarija.smajdek@ gjp.si
mag. Gregor Udovč  FIZ    po dogovoru  ravnatelj@ os-velikigaber.si
Stanka Kajba  NI1, NI2, NI3    sreda, po dogovoru  stanka.kajba@ guest.arnes.si
Vesna Fajdiga TJA 6.-7. r    sreda, 3. šolska ura (10.10 – 10.55) vesna.fajdiga2@ guest.arnes.si

OSTALI STROKOVNI DELAVCI

Učitelj Področje Pogovorne ure Kontakt
mag. Helena Prosen Zupančič  DSP torek, 6. šolska ura (12.55 – 13.40)  hprose1@ guest.arnes.si
Andreja Štrucl  DSP petek, 4. šolska ura (11.00 – 11.45)  andreja.strucl@ guest.arnes.si
Andreja Jaklič

svetovalna služba

knjižnica

po dogovoru  andreja.jaklic@ os-velikigaber.si

TEHNIČNI DELAVCI

Ime in priimek Področje Kontakt
Rajko Gliha hišnik  
Vesna Zakrajšek tajnik VIZ info@ os-velikigaber.si
 Maja Rugelj računovodkinja  racunovodstvo@ os-velikigaber.si
     
Marko Radelj vodja kuhinje  
Brigita Gros kuharica  
Fani Osvald kuharica  
Ivana Rozman kuhinjska pomočnica  
     
Markelj Marta čistilka  
Alojzija Strmole čistilka  
Anica Kanc čistilka  
Slavica Žnidarič čistilka