Ker smo ravno v tem tednu pričeli uporabljati novo spletno stran, so določeni prispevki objavljeni še na stari spletni strani. Nekaj utrinkov iz šole v naravi objavljamo v spodnji galeriji slik. Ostale prispevke, ki so bili objavljeni do sedaj, pa najdete na stari spletni strani.

Sedmošolci v CŠOD Bohinj preživljajo zanimivo, pestro in poučno šolo v naravi. Spoznali so geografske značilnosti Bohinja, v Planšarskem muzeju so se podrobneje seznanili z življenjem planšarjev. Odpravili so se na pohod v Ukanc in k Slapu Savici. Kljub mrazu so veliko časa preživeli na kajaku, raziskovali so živalstvo in rastlinstvo Bohinjskega jezera in spoznavali lepote Triglavskega narodnega parka. Fotografije z naše šole v naravi dokazujejo, da jim je zares lepo.

Na telefone so skoraj povsem pozabili, jutri, na poti domov, pa bodo v Ljubljani poklicali starše, da jih bodo pravočasno počakali v Velikem Gabru.

 

Related Images:

Dostopnost