V petek, 1. septembra 2017, pričnemo s poukom. Zbor za vse učence od 2.-9. razreda bo ob 8.00-8.10 na igrišču pred šolo. Nato bodo učenci odšli z razredniki v učilnice. Učenci bodo imeli 5 uvodnih ur pouka, do 12.35. Za prvi dan potrebujejo torbo, copate, beležko in pisalo. Učenci od 4.-9. razreda naj prvi šolski dan s seboj obvezno prinesejo poleg navedenega tudi izkaznico za knjižnico, saj si bodo v knjižnici izposodili vso učbeniško gradivo. Za učence bo organizirana tudi malica in seveda tudi kosilo za vse, ki so se na kosilo prijavili za novo šolsko leto že v juniju. Če kdo prvi dan posameznega obroka ne želi, se mora od njega odjaviti do 31. 8. 2017.

Ob 10.30  bo sprejem prvošolcev v avli. Na kulturni prireditvi (sprejem prvošolcev) bodo sodelovali učenci od 2. do 5. razreda. V ta namen prosimo, da ponovite besedili šolske himne in pesmi Jaz grem rad v šolo (spodaj povezava).

Podaljšano bivanje bo organizirano od 12.40-16.00.

Odvoz bo enkraten ob 13.00. Jutranji privozi bodo potekali po lanskem voznem redu (http://www.os-velikigaber.si/files/2016/10/vozni-red-2016_17.pdf).

Izkoristite še zadnje počitniške dni in se vidimo 1. septembra.

Šolska himna

Jaz grem rad v šolo

Related Images:

Dostopnost