V ponedeljek, 3. 9. 2018, pričnemo s šolskim letom 2018/2019. Za učence od 2.-9. razreda bo sprejem na šolskem igrišču ob 8.00, kjer jih bo pozdravil g. ravnatelj. Nato bodo z razredniki odšli v učilnice, kjer bodo imeli razredni uri, nato pa pouk. S seboj naj imajo šolske copate, beležko in pisalo ter šolsko torbo, saj bodo prevzeli učbenike.

V šoli bo organizirana šolska malica in tudi kosilo za vse učence, ki so se v zaključku šolskega leta 2017/18 prijavili na obroke za šolsko leto 2018/19.

Odvoz za vse učence v vse smeri bo enoten in sicer ob 13.05.

Podaljšano bivanje bo organizirano po običajnem urniku, torej do 16.00.

V prihajajočem šolskem letu bo vozni red avtobusov enak lanskoletnemu.

Prvošolci so s starši vabljeni na sprejem ob 10.30, vabilo bodo prejeli po pošti.

Objavljeni so tudi že urniki za prvo polletje (brez interesnih dejavnosti, ki bodo v večini 6. in 7. ure). V prvem tednu pouka lahko pride še do sprememb urnikov.