V torek, 9.10. 2018, bodo učenci od 1. do 9. razreda imeli športni dan – POHOD V SMERI ŠENTLOVRENC.

Učenci se naj oblečejo in obujejo primerno za daljši pohod. Doma se naj  zaščitijo proti klopom.  S seboj naj imajo nahrbtnik za malico, ki jo bodo prejeli v šoli. V nahrbtniku naj s seboj prinesejo še dodatno vodo (učenci od 6.- 9. r tudi dodatno malico, saj oni kosila v šoli ne bodo imeli) in rezervne nogavice. Prosimo, da učenci s seboj ne nosijo sladkarij in sladkih in energijskih pijač.

Odhod za učence 1.-3. r bo ob 7.45, za učence 4. in 5. r ob 8.00 in za učence od 6. do 9. r pa ob 8.15. Start bo izpred OŠ Veliki Gaber. Predviden povratek v Veliki Gaber je za prvo triado in 4. ter 5. razred do 12.30, nato pa bodo imeli učenci še kosilo. Prihod za tretjo triado in 6. r pa je ob 14.00. uri (zanje kosila ne bo).

Related Images:

Dostopnost