Predstavitev projekta Erasmus+

V šolskem letu 2020/21 smo pričeli z mednarodnim projektom Erasmus+. V projekt bomo vključeni 2 leti. Naslov našega skupnega projekta je BLUE SHIRTS, GREEN SHORTS. Tema je ekološka, v prvi vrst je poudarek na klimatskih spremembah, onesnaževanju, varovanju narave in sobivanju z njo. Prioritetna naloga naše šole pa je raziskati posledice onesnaževanja. Verjamemo, da bomo pridobljene dvoletne izkušnje lahko vpeljevali tudi v naše kasnejše delovanje na področju varovanja narave. Naše države, s katerimi bomo skupaj delili naše aktivnosti in izkušnje, so:

Našemu projektu sledite tudi na eTwinning portalu. (klik na povezavo)

Predvidenih je tudi 5 mednarodnih izmenjav, vendar bodo le-te časovno in izvedbeno potekale prilagojeno trenutnim razmeram po svetu. Prva izmenjava je sicer predvidena že za november 2020, druga (predvidena marca 2021) pa že pri nas.

Izvedba tega projekta je financirana s strani EU.

Predstavitev Slovenije (Pika Rozman, 5. a, mentorica Urška Mitrović):

Povezave (več o):

Promo video OŠ Veliki Gaber.

Promo video Vrtca Sončnica pri OŠ Veliki Gaber.

Related Images:

Dostopnost