Dragi učenci od 6. do 8. razreda ter njihovi starši.

Pred vami je trenutek, ko bo potrebno izbrati dve uri obveznih izbirnih predmetov, ki jih boste obiskovali prihodnje šolsko leto. Izberete lahko tudi tri ure, če starši s tem soglašajo. Prosim, če se med počitnicami doma pogovorite, katera dva predmeta oziroma dve uri bo učenec v prihodnjem letu obiskoval. Nato pa bodo v sredo, 3. 5. 2017, učenci sami skupaj s pedagoginjo v šoli preko elektronskega sistema izbrali dva želena predmeta (oz. enega, če je to tuj jezik, ki se izvaja dve uri tedensko) in dva rezervna. Šola ima namreč omejeno število predmetov, ki jih lahko izvede, zato bodo izvedeni le predmeti, ki bodo imeli največ prijavljenih pod želene oziroma rezervne izbire. Če učenec obiskuje javno glasbeno šolo, pa je lahko opravičen obiskovanja izbirnih predmetov.

Več o ponujenih izbirnih predmetih in možnostih izbire najdete TU.

Related Images:

Dostopnost