Komaj se je začelo novo šolsko leto, že so naši učenci začeli ustvarjati za prvi natečaj: Najboljše ljubezensko pismo Naravi.

Natečaja se uspešno udeležujemo že šestič zapored. Letos sta se med prvih deset nagrajencev uvrstila kar dva: Ivana Curk iz 7. a razreda in Žan Erjavec iz 8. Ivani je uspelo besede tako domiselno prepletati, da ji je žirija dodelila tretje mesto med 127 osnovnošolskimi prispevki iz vse Slovenije. Uspeh je toliko večji tudi zato, ker je najmlajša nagrajenka.

Oba sta se s starši in bratci udeležila podelitve priznanj in nagrad v Preddvoru, kjer sta svoji pismi tudi prebrala. Prisotna sta bila tudi ravnatelj mag. Gregor Udovč in mentorica Olga Podpadec.

Obema nagrajencema čestitamo, prav tako pa tudi vsem sodelujočim, ki bodo prejeli priznanja.

   

 

Related Images:

Dostopnost