V tednu od 19.3. – 23.3.2018 so imeli učenci 7. razreda organizirano šolo v naravi na Kopah. V sklopu šole v naravi so imeli učenci možnost učenja aplskega smučanja in teka na smučeh. Poleg glavnih dejavnosti pa so se odvijale še številne druge dejavnosti kot so nočno sankanje, nočni pohod in nočno smučanje, deskanje na smegu, predavnaje policista o varnosti in pravilih na smučušču, mini disco, ustvarjalne delavnice ter tekmovanje v alpskem in nordijskem smučanju. Bivali smo v Grmovškovem domu v neposredni bližini smučišča. Resnično smo uživali, hkrati pa smo se ogromno novega tudi naučili.

Za naše novo pridobljeno zannje so poskrbeli: Vida (alpsko smučanje – OŠ Veliki Gaber) Ivana (alpsko smučanje – Nitro šola smučanja, Kope), Simon (deskanje na snegu, Nitro šola smučanja), Matej (tek na smučeh, TSK Logatec).