Podrobnosti dogodka

• ŠPORTNI DAN 4. RAZRED

V petek, 9.2.2018, bo zimski športni dan za učence 4. razreda. Učenci so lahko izbirali med tekom na smučeh in dričanjem (CŠOD Lipa) ter smučanjem (Smučišče Gače). Odhod avtobusa bo ob 7.30, povratek nazaj pa okvirno ob 14.30.

Učenci, ki so izbrali tek na smučeh in dričanje, naj imajo s seboj potrebna zimska oblačila in obutev ter morebitna rezervna oblačila, v primeru, da jim premoči obuvalo. Malico bodo imeli v CŠOD, kosila za učence ne bo. Cena športnega dne : 2€ vodenje dejavnosti v CŠOD, okvirno 1€ malica, prevoz.

Učenci, ki so izbrali smučanje, naj imajo s seboj izpravno smučarsko opremo in čelado ter hrano in pijačo (organiziranega obroka ne bo). Učenci si lahko hrano in pijačo kupijo tudi na samem smučišču, v bližnji koči. Cena športnega dne: prevoz, smučarske karte so brezplačne.

• ŠPORTNI DAN 5., 6., RAZRED

V pon, 12.2.2018, bo zimski športni dan za učence 5. in 6. razreda. Učenci so lahko izbirali med tekom na smučeh in dričanjem (CŠOD Lipa) ter smučanjem (Smučišče Gače). Odhod avtobusa bo ob 7.30, povratek nazaj pa okvirno ob 14.30.

ŠPORTNI DAN  8., in 9. RAZRED

V pon, 12.2.2018, bo zimski športni dan za učence 8. in 9. razreda. Učenci so lahko izbirali med dejavnostmi na snegu v bližini šole ter smučanjem (Smučišče Gače). Odhod avtobusa za smučarje bo ob 7.30, povratek nazaj pa okvirno ob 14.30.

Učenci, ki bodo ostali na šoli, naj imajo s seboj zimska oblačila in obutev ter športno opremo.